aktyvus laisvalaikis

Aktyvus laisvalaikis ir svorio metimas – puikus derinys

18 kovo, 2019

Ne paslaptis, kad svorio metimas ar tiksliau ir pozityviau – lieknejimas rūpi nemažai daliai žmonių. Ir jei anksčiau tai buvo aktualiau dailiosios lyties atstovėms, šiuo metu jau visai nesvarbi lytis, nes svorio metimu aktyviai domisi ir vyrai.

Kadangi svorio metimas darosi labai populiarus, o senieji metodai, tokie kaip dietos, imami vis labiau nuvertinti, tenka ieškoti įdomesnių ir naudingesnių bei, svarbiausia, sveikesnių būdų svoriui numesti. Vienas iš tokių būdų yra aktyvus laisvalaikis.

Prie aktyvaus laisvalaikio galima priskirti keliones, pasivaikščiojimus ar bėgiojimą, o taip pat ir pasibuvimus gamtoje, pavyzdžiui, kaimo turizmo sodyboje. Tačiau žinoma, kuo aktyviau leisite laiką, kuo daugiau sportuosite, tuo greičiau pasieksite norimo rezultato, svarbu tik nepersistengti.

Jei ruošiatės laiką leisti kaimo turizmo sodyboje, pasidomėkite ar ten bus galimybė naudotis pirtimi bei baseinu ar vandens telkiniu. Kaitinimasis pirtyje padeda numesti svorio, o plaukiojimas – viena geriausių aktyvaus laisvalaikio formų, tad toks derinys tiesiog idealus norint numesti svorio. Be to, dažnai sodybose būna sporto aikštelės, tad netinginiaukite, įkalbinkite draugus ir sužaiskite krepšinį, tinklinį ar futbolą – puikūs įspūdžiai, aktyvi veikla ir puiki galimybė lengvai deginti kalorijas bei mesti svorį.

Svorio metimas galimas ir mieste. Iškeiskite savo automobilį į pasivažinėjimą dviračiu, vaikščiojimą pėsčiomis, ypač, jei lauke geras oras, o Jūsų kelionės tikslas visai netoliese. Vis dažniau ir dažniau, didžiuosiuose Lietuvos miestuose darbovietes žmonės bando pasiekti dviračiais, pėsčiomis ar net riedučiais, suaugusiesiems skirtais paspirtukais. Kodėl gi Jums neprisijungus prie jų?

Kaip matote, puikiai leisti laiką, judėti ir tuo pat metu mesti svori ne tik įmanoma, bet ir visai nesunku, tad nedvejokite, o imkitės priemonių ir ištaikę progą pradėkite daugiau judėti.

Straipsnių kategorijos:
Laisvalaikis · Sportas · Sveikata · Turizmas

2 Comments

  • Zinoma, jog butina judeti. Ne tik del kuno formu, bet ir bendros savijautos. Nors darbe apranga labai dalykine, bet isigijau ir sportui skirtus batelius https://www.sport4u.lt/gamintojai/nike/sportiniai-bateliai-nike labai patinka lauko treniruokliai parkuose, tai tikrai tokiems ne itin rimtiems sportininkams naudinga

    Ligita
    27 gegužės, 2021 8:04 pm
  • geras straipsnis. Puikiai išvystita tema

    4 rugpjūčio, 2021 9:52 pm