dekupažas

Dekupažui skirtos priemonės internetu

10 vasario, 2019

Norint saugiai internetu užsisakyti dekupažui ar kitai veiklai skirtas medžiagas, pirmiausia reikėtų nuodugniai peržiūrėti pardavėjo atsiliepimus – ne visi prekybininkai turi užsitarnavę gerą reputaciją. Jeigu jus domina dekupazas ar kitos panašios veiklos, jums reikia žinoti, kad priemonių įsigijimo metu geriausia būtų rinktis el. parduotuves, kurios veikia Lietuvos ribose. Dabar daugelis žmonių galvoja, kad visur pirkti yra saugu – tikrai ne, o labiausiai siūloma vengti skelbimų portaluose esančių sukčių. Žinoma, ne visi ten yra aferistai, bet tikrai galima rasti ne vieną nesąžiningą asmenį, kuris bando apgauti.

Dekupažui skirtos priemonės nėra jau tokios brangios, tačiau jeigu jūs ketinate nuolatos tokia veikla užsiimti, tada turėtumėte pagalvoti ar nebūtų verta iškart pirkti dideliais kiekiais visas priemones. Taip siūloma elgtis todėl, kad kuo didesnę sumą išleisite, tuo didesnę nuolaidą galbūt taikys pardavėjas. Taip pat akcentuoti reikia ir tai, kad nuo tam tikrų sumų pristatymas būna nemokamas. Tad kuo daugiau pirksite, tuo didesnes nuolaidas gausite. Visada reikia apie tai pagalvoti, o ypač ieškoti tiekėjų, kurie nuolatos galėtų pasiūlyti reikalingas priemones laiku. El. parduotuvės, kurios yra populiariausios, jums vis tai pasiūlyti gali kartu su saugumu.

Saugiai įsigyti viską galima tik tuomet, jeigu apie pardavėją yra ieškoma atsiliepimų. Pagrindinės el. parduotuvės, siūlančios dekupažo priemones, dažniausiai turi tik teigiamus atsiliepimus, bet nereikėtų išsigąsti pamačius vieną kitą prastą komentarą – kažkas visada turi liti nepatenkintas. Jeigu galvojate rinktis el. parduotuves, tai būtinai žiūrėkite į teigiamų ir neigiamų atsiliepimų santykį, o taip pat reikėtų žiūrėti kas tuos neigiamuose atsiliepimuose rašoma. Jeigu –žmonės skundžiasi, kad juos apgavo t.y. neatsiuntė prekių ir pinigų negrąžina, tad jokiu būdu negalima užsisakyti iš tokios el. parduotuvės, nes tikėtina, kad apgauti būsite ir jūs.

Interneto erdvėje daug dėmesio reikia skirti saugumui, todėl jokiu būdu nereikėtų naudoti kažkokių neaiškių mokėjimo sistemų, kurių atsekti paskui neįmanoma. Tai reiškia, kad geriausia yra atsiskaityti bankiniais pavedimais ir pinigus mokėt tik lietuviams, nes iš užsienio retai kas gali susigrąžinti pinigus esant aferai.

Straipsnio žymos:
Straipsnių kategorijos:
Ebusiness · Laisvalaikis · Pirkiniai

Šio straipsnio komentuoti negalima