automobilių nuoma

Dyzelinių automobilių nuomos privalumai

20 kovo, 2019

Norint išsinuomoti automobilį trumpam laikui, verta pasukti galvą ir išsirinkti automobilio markę, tipą ir net automobilio ryjamų degalų tipą. Kalbant apie kurą, dažniausiai dilema iškyla tarp benzininių ir dyzelinių variklių automobilių. Jeigu dvejojate, kad dyzeliu varomi automobiliai yra prastesnė alternatyva benzininiams automobiliams, pabandysime pakeisti jūsų nuomonę. Anksčiau dyzelinių variklių automobiliai buvo peikiami dėl skleidžiamo didelio garso ir gausiai išmetamų dvokiančių dujų. Tačiau šiandien dauguma šių problemų yra sutvarkyta – ypač patobulėjo išmetamųjų dujų sistema. Nustatyta, kad Europoje apie pusė visų vairuotojų važinėja dyzeliu varomais automobiliais.

Taigi, nuomodamiesi dyzelinio variklio automobilį įvairiose Europos šalyse galite tikėtis panašaus markių ir automobilių modelių asortimento, o visų degalų tipų kainos Europoje yra panašios. Viskas priklauso nuo automobilio markės ir modelio, tačiau teigiama, kad dyzelio varikliai yra taupesni ir naudingesni negu benzino. Dyzelis visuomet buvo pigesnis už benziną, bent jau Europos šalyse, todėl ekonominė nauda važinėtis ir nuomotis dyzelinį automobilį -akivaizdi. Tiems, kurie vis dar baiminasi dėl taršos, galime suteikti patvirtintų žinių, kad šiuo metu dyzelio išmetami aplinkai žalingi produktai yra panašiame lygyje, kaip ir benzino išmetamuosiuose produktuose. Be to – dyzelis yra linkęs išdegti daugiau nei benzinas -vadinasi, pačio dyzelio yra sudeginami mažesni kiekiai negu kitų degalų rūšių.

Kadangi Europoje dyzelis yra labai populiari ir plačiai naudojama degalų rūšis, keliaudami užsienyje tikrai nepasigesite degalinių, kuriose būtų prekiaujama šiuo kuru. Štai jeigu keliausite į JAV ir ten norėsite važinėtis dyzelinį variklį turinčiu automobiliu, geriau pasidomėkite, kur prekiaujama šiais degalais, nes JAV benzinas yra ir pigesnis, ir populiaresnis už dyzelį. Taigi, rinkdamiesi automobilį nuomai, gerai pagalvokite apie automobilio markę, taip pat jo tipą (sedanas, hečbekas, visureigis ir t.t.) ir būtinai – apie degalus. Jei keliaujate į užsienį, galite pasidomėti ten taikomomis degalų kainomis ir taip suplanuoti savo kelionės išlaidas. Dyzelis gali būti pigiausias pasirinkimas, tik įsitikinkite, ar automobilis, kurį norite išsinuomoti, yra varomas šiuo kuru.

Straipsnio žymos:
·
Straipsnių kategorijos:
Automobiliai

Šio straipsnio komentuoti negalima