sex shop

Sex shop (Sekso prekės)

18 kovo, 2019

Sex shop arba kitaip vadinama sekso prekių parduotuvė – tai parduotuvė, kurioje parduodamos prekės suaugusiems ir pritaikytos lytinių santykių paįvairinimui. Šios prekės dažniausiai neparduodamos asmenims, jaunesniems nei 18 ar 21 metai, priklausomai nuo toje šalyje galiojančių įstatymų.

Sekso prekių parduotuvėse parduodamos tokios prekės kaip vibratoriai, seksualūs apatiniai, apsaugos priemonės, tokios kaip prezervatyvai, lubrikantai, specialūs tamponai moterims, kurių pagalba jos gali mėgautis lytiniais santykiais net ir tuomet, kai seksas vyksta mėnesinių metu. Šiose parduotuvėse taip pat parduodama specialių priemonių vyrų lytinės sveikatos gerinimui. Tai gali būti pompos ar specialūs aparatai varpos ilginimui, geresnei erekcijai ar priešlaikinės ejakuliacijos problemoms spręsti. Šalia jau paminėtų prekių tokiose parduotuvėse galima įsigyti ir DVD ar kitokios medžiagos, sužadinančios seksualinę fantaziją.

Įsigyjant prekes sex shop parduotuvėse garantuojamas konfidencialus aptarnavimas. Perkant sekso prekes internetu, jums išsiunčiamas siuntinys, supakuotas į nepermatomą pakuotę. Siunčiamų prekių formos taip pat negalima užčiuopti, nes šios prekės būna supakuotos kietose pakuotėse. Taigi, jums nereikės rūpintis, kad kas nors iš pašalinių gali sužinoti kokias prekes pirkote. Už siuntinius galima sumokėti tiesiai kurjeriui į rankas, taip užtikrinant visišką savo saugumą, ypač jei įtariate, jog kažkas gali peržiūrinėti jūsų internetinės bankininkystės sąskaitas. Tiesa, sex shop įmonės registruotos paprastai, niekuo neišsiskiriančiais pavadinimais, tad pirkdami prekę niekur nematote užrašo iš kokios specifikos parduotuvės užsakėte prekes. Tačiau jei manote kad aplinkiniai gali sužinoti ir jums tai gali būti nemalonu, užsakinėkite prekes su pristatymu per kurjerį ir sąskaitą apmokėkite grynaisiais pinigais, kurjeriui pristačius prekes.

Šiek tiek istorijos:

Pirmoji sex shop parduotuvė buvo atidaryti 1962 metais vakarų Vokietijoje. Na ir praėjus daugiau nei pusei šimtmečio, tokių parduotuvių galima rasti beveik kiekviename pasaulio kampelyje. Dauguma tokio tipo parduotuvių prekiauja internetu, taip sudarant palankias sąlygas įsigyti prekių neišvažiuojant iš namų.

 

Straipsnio žymos:
·
Straipsnių kategorijos:
Ebusiness · Pirkiniai

Šio straipsnio komentuoti negalima