Reklaminis Stendas Klaipėdoje

Stendai reklamai – būdas padidinti savo pardavimus

3 vasario, 2019

Ieškote naudingos reklamos savo verslui? Jūsų dėmesiui – reklaminiai stendai. Tai universali reklamos priemonė daugeliui skirtingų verslų, tiek smulkioms e-parduotuvėms, tiek gerai žinomiems prekybos centrams.

Gerose vietose esantys reklamos stendai pritraukia tūkstančius žmonių kiekvieną dieną, vieni jų juos praeina, kiti stovėdami spūstyje ar laukdami leidžiamo šviesoforo signalo nori nenori perskaito pateikiamą informaciją, per kurį laiką, jei tai reguliarus jų maršrutas, įsidėmi reklamuojamą objektą (įmonę, paslaugą ar prekę). Kiti stendai įrengti didelį srautą turinčiuose keliuose, tad čia reklamą pamato dar daugiau žmonių, bet jei tai stendas kur eismo greitis didesnis – reklama turi būti parinkta atitinkamai aiški, trumpa ir labai įsimenanti, įtaigi.

Renkantis lauko reklamos vietą vertėtų šiek tiek paanalizuoti kiekvieno stendo lokaciją, kryptį. Jei stendas bus į priešingą pusę nei mato prie šviesoforo sustoję vairuotojai – jo nauda bus bent keletą kartų mažesnė nei to, kuris „žiūri“ į laukiančius savo eilės vairuotojus.

Reklamuojant prekes ar paslaugas, kurios aktualesnės pėstiesiems, vertėtų ieškoti stendų ten, kur jų srautai didesni – pėsčiųjų bulvaruose, prie prekybos centrų, greta tranzitinių viešo transporto stotelių ir panašiose vietose, kur pėsčiųjų praeina labai daug, o reklama yra jiems patogiame aukštyje, kliūna už akių (tačiau neturėtų erzinti).

Daugybė įmonių jau pasinaudojo reklamos lauko stenduose galimybėmis. Jas išnaudoja ir puikiai visoje Lietuvoje žinomos prekybos bendrovės, reklamuodamos savo akcijas ar spec. pasiūlymus, naujai atidaromas parduotuves, ir mažiau žinomos įmonės, kurios užsiima nebūtinai plačiam žmonių kiekiui skirtomis paslaugomis, pavyzdžiui, seo optimizacija užsiimantys verslininkai ar konkrečios markės automobilių remonto dirbtuvės. Galime spėti, kad ir Jūsų įmonei reklama lauko reklaminiuose stenduose tikrai nepakenks bei atneš naudos. Išmėginkite!

Straipsnių kategorijos:
Verslas

Šio straipsnio komentuoti negalima